Josef Frank fåtölj

662269

FÅTÖLJ, "Oxford", Firma Svenskt Tenn, röd skinnklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 20

Josef Frank fåtölj

Budhistorik (16 bud)
5030748
5030725
3 800
5030747
3 800
5030725
3 600
5030710
3 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.