Stolar Piretti

662266

PROVENIENS: Konstfack, Valhallavägen 191-199
Skador: Skador, fanérbortfall

Skador, fanérbortfall

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar Piretti

Budhistorik (12 bud)
5031391
3 400
5031381
3 200
5029356
5031380
2 800
5029356
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.