Figurin parian

662264

FIGURIN i form av Bertel Thorvaldsen med Hoppets gudinna, Bing & Gröndal. Eneret, parian, sent 1800-tal, höjd ca 36 cm

Trådspricka, smärre slitage

Keramik/Porslin

Monter 13

Figurin parian

Budhistorik (3 bud)

5032653
950
5030485
850
5023853
500

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.