Bordslampor

662261

BORDSLAMPOR, 1 par,1950/60-tal, fötter i form av båtrattar, mässing samt grönt skinn, höjd ca 67 cm

Brukjs och åldersrelaterat slitage, avklippt sladd, funktionen garanteras ej

Belysning, Bordslampor, Nautica/Technica

Hylla 5

Bordslampor

Budhistorik (3 bud)

5033946
5032394
650
5026776

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.