Fat Meissen

662258

FAT, porslin, Meissen, förgylld dekor, längd ca 30 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Drottninggatan 36, Malmö

Fat Meissen

Budhistorik (10 bud)
5053706
900
5053356
850
5048422
5053355
5048422
750

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.