Bing & Gröndal kaffeservis

662256

MOCKASERVIS, "Sommerfugl", 21 delar, Bing & Gröndahl, bestående av 9 mockakoppar med fat och 12 assietter (diam 14 cm)

Smärre slitage, 2:a sortering, en assiette med nagg

Keramik/Porslin

Drottninggatan 36, Malmö

Bing & Gröndal kaffeservis

Budhistorik (13 bud)
5048262
900
5053252
850
5048262
5051080
750
5048262
700

Slutpris SEK:
900
92 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.