Stolar rokokostil

662255

STOLAR, 3 st, rokokostil, 1800-tal, bemålade i pärlgrått, stoppade dynor med textil klädsel samt sadelgjord, löstagbara, höjd ca 103, sitthöjd ca 50 samt djup 40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar rokokostil

Budhistorik (8 bud)
5033566
5033564
5033562
850
5033168
650
5032235
600

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.