Sängbord engelsk stil

662251

SÄNGBORD, 1 par, engelsk stil, betsad bok och mahognyfaner, lådor med mässingshandtag, underhyllor, sarg runt skivorna, höjd ca 64, 50 x 61 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Sängbord engelsk stil

Budhistorik (2 bud)

5031947
5024523

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.