Oidentifierad konstnär

662250

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Helgonet Gertrud av Helfta, 1700-tal, olja på duk, ca 49x36 cm

Färgbortfall, krackelyr

Konst, Äldre måleri

Fack 24

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (3 bud)

5026192
5023829
900
5023827

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.