Axel Wilhelm Nordgren olja

662249

AXEL WILHELM NORDGREN (1828-1888): Norska fjällen, signerad A. Nordgren, olja på duk, ca 31x47 cm

Krackelyrer

Fack 49

Axel Wilhelm Nordgren olja

Budhistorik (7 bud)
5031674
5029126
5029125
900
5028271
850
5026851

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.