Soffbord Butlers Tray

662248

SOFFBORD, s k Butlers Tray, betsad mahogny, oval avtagbar skiva med klaffar med urfrästa handtag och gångjärn i mässing, 1900-talets slut, höjd ca 47, 120 x 90 cm

Bruksslitage, märken och repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Soffbord Butlers Tray

Budhistorik

2019-07-14 kl 11:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.