Ytterfoder/Jardiniere

662244

YTTERFODER / JARDINIERE, mässing, 1900-talets början, längd ca 42 cm och höjd ca 23 cm

Smärre slitage, repor och märken

Diverse

Drottninggatan 36, Malmö

Ytterfoder/Jardiniere

Budhistorik (6 bud)
5048651
550
5048643
500
5048640
450
5048129
5047308

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.