Trädgårdsstolar

662243

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 2 st, 1900-talets mitt, smide, delvis vitmålade, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, avskavd färg, rost, en sits saknas

Diverse

Drottninggatan 36, Malmö

Trädgårdsstolar

Budhistorik (2 bud)

5049189
5041483

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.