Bordslampa

662242

BORDSLAMPA, 1900-tal, mässing och kupa av glas, höjd ca 54 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad

Belysning, Bordslampor

Drottninggatan 36, Malmö

Bordslampa

Budhistorik (1 bud)

5048037
2019-07-23 21:11:14

2019-07-24 kl 19:46
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.