Jukka Vänttinen etsning

662241

JUKKA VÄNTTINEN (född 1954): Apoteos, signerad J Vänttinen -01, samt numrerad 85/200., etsning, 22x45 cm, oramad

Fack 31

Jukka Vänttinen etsning

Budhistorik (1 bud)

5029600
2019-07-13 15:42:42

2019-07-15 kl 20:08
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.