Tapio Wirkkala vas

662238

TAPIO WIRKKALA, vas, glas, "Arcadia", Iittala , Finland, signerad Tapio Wirkkala 3571, höjd ca 27 cm

Smärre slitage, smärre fotnagg

Glas, Konstglas, Design

Drottninggatan 36, Malmö

Tapio Wirkkala vas

Budhistorik (1 bud)

5041608
2019-07-20 09:51:46

2019-07-25 kl 10:35
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.