Soffa i furu

662237

SOFFA, 1900-talets senare hälft, stomme i furu, lösa sitt och ryggplymåer, höjd ca 80, sitthöjd ca 42, bredd ca 195 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa i furu

Budhistorik

2019-07-16 kl 18:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.