Möbelgrupp

662230

MÖBELGRUPP, (3) Louis Seize, 1 bergere, 1 barnfåtölj samt 1 pall, 1900-talets första hälft, skuren och förgylld dekor, stoppad med textil klädsel, berger sitthöjd ca 46, höjd 95, barnfåtöljen sitthöjd 44 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 11

Möbelgrupp

Budhistorik (14 bud)
5033684
4 400
5033593
4 200
5033295
5033592
3 800
5033295
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.