Stolar

662226

STOLAR, 1 par, 1960//70-tal, massiv furu, höjd ca 86, sitthöjd 46,5 samt djup 48 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Hylla 9

Stolar

Budhistorik (34 bud)
5035321
6 000
5035322
5 800
5035321
5 600
5035317
5 400
5035317
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.