Barskåp

662225

BARSKÅP, 1960/70-tal, två lådor och med spegel, två hyllplan, utdragbar skiva, med belysning, nyckel finns, riopalisander, höjd ca 121 samt 79x40 cm

CITES intyg medföljer

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Barskåp

Budhistorik (20 bud)
5033175
6 400
5032893
6 200
5032893
5 400
5033098
5 200
5032893
5 000

Slutpris SEK:
6 400
652 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.