Oidentifierad konstnär porträtt

662224

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, efter Antonius van Dyck, porträtt av kung Karl I av England, olja på duk ca 122x98 cm

Lagning, Retuscher, smärre krackelyr

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (16 bud)
5033795
1 700
5033972
1 600
5033795
5030533
5030137

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.