Gripsholmsfåtölj med fotpall

662222

KARMSTOL, med FOTPALL, 1900-talets andra hälft, sk Gripsholmsfåtölj, bemålade, rutig klädsel, lösa plymåer, sitthöjd ca 43 cm

klädsel med smärre fläckar armlänens klädsel med slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 19

Gripsholmsfåtölj med fotpall

Budhistorik (11 bud)
5042180
2 400
5042178
5042175
5042173
1 800
5042171
1 700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.