Gripsholmsfåtölj med fotpall

662221

KARMSTOL, med FOTPALL, 1900-talets andra hälft, sk Gripsholmsfåtölj, bemålade, rutig klädsel, lösa plymåer, sitthöjd ca 43 cm

klädsel med smärre fläckar armlänens klädsel med slitage

Möbler, Stolar

Rum 19

Gripsholmsfåtölj med fotpall

Budhistorik (15 bud)
5041798
2 400
5041797
5041795
5041790
1 900
5041789
1 800

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.