Reliefer 4 st 1900-tal

662220

VÄGGRELIEFER, 4 st, 1900-tal, figurala i gips, bronserade inramningar, 52x38 cm vardera

Nagg

Diverse, Keramik/Porslin

Rum 16

Reliefer 4 st 1900-tal

Budhistorik (18 bud)
5042517
5 400
5039446
5 200
5041891
5 000
5039446
4 800
5041889
4 600

Slutpris SEK:
5 400
555 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.