Susanne Nessim

662213

SUSANNE NESSIM (född 1944): Kvinna och hund, signerad Nessim -86, färglitografi, 56/85, mått ca 39x56 cm

Tavelvagn 2

Susanne Nessim

Budhistorik (1 bud)

5042463
2019-07-20 18:59:46

2019-07-20 kl 20:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.