Hare oljemålning

662211

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hare, signerad Bruno Lundkvist, olja på duk, ca 81x104 cm

Rum 9

Hare oljemålning

Budhistorik (23 bud)
5042091
2 400
5041834
5042089
5041834
5042088
1 900

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 296 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.