Vinterlandskap oljemålning

662210

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vinterlandskap, signerad Gust Johanson, olja på duk, ca 64x99 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Vinterlandskap oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5042004
450
5041967
5041945
5040815

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.