Spegel gustaviansk stil

662209

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, förgylld, dekor i pastellage, höjd ca 105x44 cm

Speglar

Rum 3

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (12 bud)
5039510
1 800
5041658
1 700
5039510
1 600
5041657
5039510
1 300

Slutpris SEK:
1 800
183 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.