Italiens by oljemålning

662203

GIAN RODOLFO D'ACCARDI (1906-1993): Italiensk by, signerad, olja på duk, ca 54x65 cm

Tavelvagn 3

Italiens by oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5036264
2019-07-16 20:23:00

2019-07-20 kl 13:24
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.