Väggpendyl

662201

VÄGGPENDYL, rokokostil, 1900-tal, förgylld, skuren dekor, höjd ca 60 cm, nyckel medföljer

mindre slitage

Klockor/Ur

Väggpendyl

Budhistorik (23 bud)
5042648
1 800
5042647
1 700
5042642
1 600
5042645
5042642
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.