Einar Jolin Arild Modern konst

662199

EINAR JOLIN (1890-1976): Moriv från Arild, signerad och daterad Jolin 1938, olja på pannå, ca 38x46 cm;

Budhistorik (22 bud)
5041645
8 400
5041632
8 200
5041644
8 200
5041632
8 000
5041643
7 800

Slutpris SEK:
8 400
805 EUR, 945 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.