Karel Appel litografi

662194

KAREL APPEL (Holland 1921-2006): Komposition, signerad Appel, EA, bildmått ca 20x44 cm

Fack 28

Karel Appel litografi

Budhistorik (5 bud)
5041999
5040636
950
5036937
900
5034764
5033180

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.