Bokhylla 1950-tal

662193

BOKHYLLA, 1950-tal, svartlackerade gavlar, fanérad i teak, sidofästen i mässing, höjd ca 175, 100x38 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador

Möbler, Hyllor

Rum 7

Bokhylla 1950-tal

Budhistorik (13 bud)
5042301
5042298
2 800
5042281
2 600
5042293
2 400
5042281

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.