Buddha brons Asien

662187

BUDDHA, brons, Asien, 1800-tal, monterad på träsockel, total höjd ca 13 cm

Bristningar, skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Buddha brons Asien

Budhistorik (4 bud)

5041614
5032532
5041613
5032532

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.