Wilke Adolfsson

662185

WILKE ADOLFSSON, pokaler, 2 st, signerade och daterade Wilke Adolfsson -87, höjd ca 21 respektiver 24 cm, diameter 21,5 resp 22 cm
Inköpta direkt av glaskonstnären

Glas, Konstglas, Design

Wilke Adolfsson

Budhistorik (9 bud)
5042167
750
5041734
700
5040923
650
5040217
600
5040922
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.