Sideboard, 1930-tal

662164

SIDEBOARD, 1930-tal, mahogny och björk, två hyllor och dörr med intarsia dekor, höjd ca 64, 65x40 cm Nyckel finns

Bruksslitage, mindre skador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Sideboard, 1930-tal

Budhistorik (17 bud)
5041876
4 600
5036765
4 400
5036765
3 600
5041414
3 400
5036765

Slutpris SEK:
4 600
473 EUR, 539 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.