Michael Qvarsebo blandteknik

662163

MICHAEL QVARSEBO (född 1945): Komposition signerad och daterad M Qvarsebo 1990, blandteknik, ca 74x10 cm

Michael Qvarsebo blandteknik

Budhistorik (31 bud)
5041871
2 800
5041875
2 800
5041871
2 600
5041870
2 400
5041868

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.