Hörnskåp

662162

HÖRNSKÅP på benställning, 18/1900-tal, bemålad, skuren dekor, höjd ca 174, 83x55 cm, nyckel finns

Slitage, skador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Hörnskåp

Budhistorik (5 bud)
5042387
600
5037491
550
5034672
500
5034462
450
5034460

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.