Soffbord 1960-tal

662159

SOFFBORD, 1960-tal, fanérat i teak, L-format, höjd 56, 132x91 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Soffbord 1960-tal

Budhistorik (14 bud)
5041710
5034455
5041707
1 900
5034455
1 800
5041704
1 700

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.