Erland Cullberg oljemålning

662154

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, dukmått ca 220x138 cm, visas på begäran

Färgbortfall, oramad

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (28 bud)
5042345
8 400
5042344
8 200
5042264
8 000
5042282
8 000
5042264
7 800

Slutpris SEK:
8 400
805 EUR, 945 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.