Johan Jansson oljemålning

662144

JOHAN JANSSON (1882-1961): Skogslandskap, signerad och daterad Joh Jansson -14, olja på duk, bildyta ca 71x58 cm

Dukskador och färgbortfall

Kundcenter

Johan Jansson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5042602
2019-07-20 20:35:45

2019-07-20 kl 20:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.