Vjeteslav kliuchnikov oljemålning

662129

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): ''Äppelträdgård Norra Djurgården'', signerad och daterad V Kliuchnikov -11, olja på duk, ca 46x40 cm

Budhistorik (15 bud)
5041940
3 200
5041932
5041939
5041932
2 800
5041928
2 600

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.