Jörgen Boberg etsning

662125

JÖRGEN BOBERG (född 1940): etsning av Jörgen Boberg samt poesi av Knud Holten, signerade och numrerade Boberg, Holten 23/130, etsning, 60x43 cm

Fack 24

Jörgen Boberg etsning
Budhistorik

2019-07-15 kl 13:28
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.