Rune Rockström akvarell

662122

RUNE ROCKSTRÖM (1898-1983): (3): Stockholmsmotiv botanik, signerade, akvarell, bildmått ca 19x19, 15x19 resp 19x21 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 38

Rune Rockström akvarell

Budhistorik (8 bud)
5031206
700
5031200
650
5031199
600
5031198
500
5031197
450

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.