Karl Axel Pehrson färglitografi

662121

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K. A. Pehrson 97, 9/250, färglitografi, bildmått ca 33x54 cm

Fack 31

Budhistorik (6 bud)
5030157
700
5028531
650
5028531
450
5029514
5028531

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.