Stanislaw Zoladz akvarell

662118

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Strandbild med klippor, signerad och daterad Zoladz -87, akvarell, ca 19x29 cm

Fack 32

Stanislaw Zoladz akvarell

Budhistorik (22 bud)
5032184
3 600
5032166
3 400
5032104
3 200
5032129
3 200
5032104
2 800

Slutpris SEK:
3 600
370 EUR, 422 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.