Arman färgserigrafi

662117

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med skiftnycklar, signerad Arman, H.C 4/5, litografi, mått ca 45x65 cm

Saknar glas

Fack 25

Arman färgserigrafi

Budhistorik (5 bud)
5033908
500
5033828
450
5033827
5032378
5027193

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.