Pierre Olofsson färglitografi

662113

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Abstrakt komposition, signerad olofsson, numrerad 121/260, färglitografi, motivets mått ca 30x42 cm

Något gulnat blad, ej examinerad ur ram

Fack 25

Pierre Olofsson färglitografi
Budhistorik (16 bud)
5033704
1 300
5033702
5033701
5033694
5033676
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.