Hendrik Nyberg, olja på pannå

662111

HENDRIK NYBERG (född 1927): Komposition med lador, olja på duk uppfäst på pannå, signerad samt daterad Hendrik Nyberg 59, mått ca 41x37 cm

Fack 31

Hendrik Nyberg, olja på pannå

Budhistorik (1 bud)

5024307
2019-07-10 14:10:35

2019-07-15 kl 11:04
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.