Stig Borglind etsning och torrnål

662110

STIG BORGLIND (1892-1965): "Nötskrika", signerad Stig Borglind, etsning och torrnål, ca 21x15 cm

Fack 32

Budhistorik (16 bud)
5031737
1 300
5031736
5031732
5030130
5031101
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.